pátek 19. ledna 2018

Knižní výzva 2018


Krásný den všem knihomolům :)

Tak jsem si říkala, že se letos knižní výzvy už nezúčastním, ale nakonec mi to nedá a jdu do toho. V roce 2016 jsem svou knižní výzvu luxusně přesáhla, loni naopak jsem na dané číslo nedosáhla. Počet knih jsem tedy snížila a letos jsem si tak stanovila 50 knih. A opět jde o výzvu, kterou naleznete na blogu Svět nadpřirozena.

A jak vy, milí knižní nadšenci, jdete do knižní výzvy také? Kolik knih hodláte letos pokořit? Určitě mi dejte vědět, jsem zvědavá :)

Vaše Šárka ♥

Knižní výzva 2018
50 knih

1. Causa Mortis
2. Byly tady, a už nejsou
3. Jeden život nestačí
4.
5.
6.
7.
8.
9.
 


12 komentářů:

 1. Budu držet palce ať se výzva podaří splnit. :) Já jsem si také dala 50 knih. :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, padesátka je krásná, že? ☻☻☻

   Vymazat
 2. Já si také zvolila 50 knih. Loni jsem svoji výzvu přesáhla o 18, tak jsem navyšovala. Přeji dobrou volbu na knihy a ať ji splníš na jedničku :)

  OdpovědětVymazat
 3. ja bych chtela 65 :-) a tobe drzim palce .-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je pěkné číslo, taky držím palečky a díky :)

   Vymazat
 4. Tahle výzva vypadá skvěle :) Já bych si ale musela dát tak 20 knížek, jinak by to pro mne bylo hrozně nereálné a nechtělo by se mi do toho :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 5. Držím s výzvou palce. Já se jí vlastně neúčastním, přestože se mi líbí, ale já jedu jen tu na Goodreads a to mi stačí, je to tam pro mě snadné sledovat :) Dala jsem si letos 70, což pro mě výzva opravdu je, tak uvidím, co z toho bude :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky to mám na Goodreads navolené, ale je fakt, že tam zas já ani moc nechodím :) Tak ať se daří, Kristý, věřím, že výzvu pokoříš :)

   Vymazat
 6. Tahle výzva má mezi blogery opravdový úspěch, ty ikonky jsou fakt krásné, ale já, stejně jako Týna, jedu jen tu goodreadsovou, kam chodím pravidelně a přehledně se mi to sleduje, vím, že bych byla líná/zapomínala to do této zapisovat :)
  Každopádně, moc držím palce, ať ti plány vyjdou :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hani, moc děkuji a taky přeji, ať se daří :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář ♥